CPD3119-220M
Part number:
CPD3119-220M
  • Size / Dimension
    1.220" L x 0.748" W (31.00mm x 19.00mm)
  • Height - Seated (Max)
    1.299" (33.00mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 125°C
  • Tolerance
    ±20%
  • Ratings
    AEC-Q200
  • Supplier Device Package
    Radial - 4 Leads
  • Current Rating (Amps)
    15.5 A
  • Inductance
    22 µH
  • Current - Saturation (Isat)
    33A
  • DC Resistance (DCR)
    6.4mOhm Max
  • Inductance Frequency - Test
    100 kHz