CT1008LDLSF-3R3J
Part number:
CT1008LDLSF-3R3J
CLASSIFICATION:
manufacturer:
describe:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
package:
Tape & Reel (TR)
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Type
    Wirewound
  • Operating Temperature
    -25°C ~ 105°C
  • Tolerance
    ±5%
  • Inductance
    3.3 µH
  • DC Resistance (DCR)
    210mOhm
  • Frequency - Self Resonant
    54MHz