G400D-SM-400
Part number:
G400D-SM-400
CLASSIFICATION:
manufacturer:
describe:
IC MOD ARM926EJ-S 400MHZ 32KB
package:
Tray
ROHS status:
Yes
currency:
PDF:
  • Part Status
    Not For New Designs
  • Size / Dimension
    2.670" L x 1.260" W (67.70mm x 31.90mm)
  • Operating Temperature
    -40°C ~ 85°C
  • Connector Type
  • Core Processor
    ARM926EJ-S
  • Speed
    400MHz