Z100S1UFR
Part number:
Z100S1UFR
CLASSIFICATION:
manufacturer:
describe:
ZIGBEE ROUTER, SMT, 100MW, OTA,
package:
Bulk
ROHS status:
Yes
currency:
PDF:
  • Part Status
    Obsolete
  • Applications
    ZigBee™
  • Function
    Transceiver, ZigBee™
  • Modulation or Protocol
    802.15.4 Zigbee™
  • Frequency
    2.4GHz ~ 2.4835GHz
  • Power - Output
    100mW