CMPA5259100S
Part number:
CMPA5259100S
CLASSIFICATION:
describe:
100W, GAN MMIC POWER AMPLIFIER,
package:
Cut Tape (CT)
    Active
  • Gain
    25dB
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    48-QFN Exposed Pad
  • Voltage - Supply
    50V
  • Supplier Device Package
    48-QFN
  • Frequency
    5GHz ~ 5.9GHz