CP20008A-20
Part number:
CP20008A-20
CLASSIFICATION:
manufacturer:
describe:
0.5 GHz - 8 GHz, 20 dB Coupling
package:
Box
ROHS status:
Yes
currency:
PDF:
    Active
  • Return Loss
    26dB
  • Applications
    General Purpose
  • Power - Max
    20W
  • Package / Case
    Module, SMA Connectors
  • Supplier Device Package
    Module
  • Frequency
    500MHz ~ 8GHz