DBTC-20-4L+
Part number:
DBTC-20-4L+
CLASSIFICATION:
manufacturer:
describe:
RF DIR COUPLER 20MHZ-1GHZ 5SMD
package:
Cut Tape (CT)
ROHS status:
Yes
currency:
PDF:
    Active
  • Return Loss
    31.8dB
  • Applications
    Cellular
  • Power - Max
    1W
  • Package / Case
    5-SMD Module
  • Supplier Device Package
  • Frequency
    20MHz ~ 1GHz