MPP8002K5600-4
Part number:
MPP8002K5600-4
CLASSIFICATION:
manufacturer:
describe:
COMBINER TYPE N 800MHZ-2.5GHZ 4
package:
Bag
ROHS status:
Yes
currency:
PDF:
  • Size / Dimension
    4.500" L x 4.350" W x 1.150" H (114.30mm x 110.50mm x 29.20mm)
  • Package / Case
    Module
  • Frequency
    800 MHz ~ 2.5 GHz