PE20DV005
Part number:
PE20DV005
CLASSIFICATION:
manufacturer:
describe:
2 WAY 20W DIV SMA 2-18GHZ
package:
Bag
ROHS status:
Yes
currency:
PDF:
  • Size / Dimension
    1.850" L x 0.945" W x 0.404" H (47.00mm x 24.00mm x 10.25mm)
  • Package / Case
    Module, SMA Connectors
  • Frequency
    2 GHz ~ 18 GHz