PE20DV1063
Part number:
PE20DV1063
describe:
2 WAY 20W DIV SMA 15-26.5GHZ
  • Size / Dimension
    1.024" L x 0.748" W x 0.404" H (26.00mm x 19.00mm x 10.25mm)
  • Package / Case
    Module, SMA Connectors
  • Frequency
    15 GHz ~ 26.5 GHz