PE20DV1067
Part number:
PE20DV1067
describe:
4 WAY 20W DIV SMA 2-26.5GHZ
  • Size / Dimension
    2.874" L x 2.323" W x 0.404" H (73.00mm x 59.00mm x 10.25mm)
  • Package / Case
    Module, SMA Connectors
  • Frequency
    2 GHz ~ 26.5 GHz