PE20DV1068
Part number:
PE20DV1068
describe:
4 WAY 20W DIV 2.92MM 6-40GHZ
  • Size / Dimension
    2.047" L x 1.378" W x 0.404" H (52.00mm x 35.00mm x 10.25mm)
  • Package / Case
    Module
  • Frequency
    6 GHz ~ 40 GHz