PE2CP1127-20
Part number:
PE2CP1127-20
CLASSIFICATION:
manufacturer:
describe:
CPLR 20DB1.85MM 1-67GHZ 20W
package:
Bag
ROHS status:
Yes
currency:
PDF:
    Active
  • Return Loss
  • Applications
    5G, GSM, LTE
  • Power - Max
    20W
  • Package / Case
    Module
  • Supplier Device Package
    Module
  • Frequency
    1GHz ~ 67GHz