UAPL45SC
Part number:
UAPL45SC
CLASSIFICATION:
manufacturer:
describe:
IC RF AMP GPS 0HZ-45GHZ DIE
package:
Tray
  • Part Status
    Discontinued at
  • Gain
    10dB
  • Mounting Type
  • Package / Case
  • Voltage - Supply
    8V
  • Supplier Device Package
  • Frequency
    0Hz ~ 45GHz
  • Noise Figure
    9dB
  • Current - Supply
    250mA