UAPM45SC
Part number:
UAPM45SC
describe:
IC RF AMP GPS 0HZ-45GHZ DIE
  • Part Status
    Obsolete
  • Voltage - Supply
    7V
  • Supplier Device Package
  • Frequency
    0Hz ~ 45GHz
  • Noise Figure
    7.5dB
  • Current - Supply
    150mA