UAPS65SC
Part number:
UAPS65SC
describe:
IC RF AMP GPS 0HZ-65GHZ DIE
  • Part Status
    Discontinued at
  • Voltage - Supply
    4.5V
  • Supplier Device Package
  • Frequency
    0Hz ~ 65GHz
  • Noise Figure
    5dB
  • Current - Supply
    85mA