ZB4PD1-500+
Part number:
ZB4PD1-500+
CLASSIFICATION:
manufacturer:
describe:
4 WAYS PWRSPLTR, 5-500 MHZ, 50
package:
Tray
ROHS status:
Yes
currency:
PDF:
  • Size / Dimension
    3.500" L x 2.130" W x 0.910" H (88.90mm x 54.10mm x 23.11mm)
  • Package / Case
    Module
  • Frequency
    5 MHz ~ 500 MHz